ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Kontaktujte nás
Odeslat poptávku
Jsme na Facebooku
Jsme na LinkedIn

Zákaznická linka 728 340 324           Jedeme naplno a doručujeme včas.Zjistit více

category image

Těsnící límce s pevným rámem z řady D.SH-RD jsou navrženy pro velké množství nákladů, což se projevuje na jejich konstrukci. Rám je vyroben ze sendvičových panelů, obložených hliníkovým profilem. Čelní upínací deska je vyrobena z hliníkového, práškovou metodou lakovaného profilu. Materiál předních lišt je dostatečně elastický, má vysokou odolnost vůči opotřebení a pevnost v tahu. Při provádění nakládky a vykládky zajíždí karosérie nákladního automobilu částečně dovnitř límce. Horní a boční vertikální listy se upevňují na karosérii vozu a zajišťují těsnost mezi ní a skladištěm. Pokud používáte tento typ límce na plošině umístěné před skladištěm, je nutné instalovat vodítka pro kola nebo kovové dojezdy. Instalace se provádí nasazením.

Těsnící límce s pevným rámem série DSHRD

Nafukovací těsnící límce série DSHINF jsou instalovány tam, kde je požadováno nejefektivnější těsnění a stálá teplota uvnitř prostoru (např. v expedičních skladech mrazíren). Při nakládce a vykládce vozu není těsnění přitlačeno k automobilu, jako při použití obdobného závěsného typu.

Nafukovací těsnicí límce obklopují karoserii ze všech stran a poskytují nejlepší utěsnění. Materiál nafukovacích polštářů Cordura je odolný vůči opotřebení a má vysokou pevnost v tahu. V průběhu prací zajíždí korba nákladního automobilu částečně do těsnícího límce. Horní a boční polštáře jsou nahuštěné, což zajišťuje vysokou těsnost mezi karoserií a budovami. Po dokončení se polštáře vypustí. Ovládání nafukovacích těsnících límců lze provádět z ovládacího panelu vyrovnávacího můstku (pomocí speciální řídicí jednotky s funkcí ovládání nafukovacích těsnících límců).

Při použití tohoto druhu límců je třeba na plošině před skladištěm instalovat vodítka pro kola nebo kovové dojezdy. Instalace se provádí nasazením.

Těsnící límce nafukovací série DSHINF

Těsnící límec s rozkládacím hliníkovým rámem z řady DSHRT je klasickou volbou pro instalaci v místech s průměrným zatížením. PVC materiál, z něhož jsou vyrobeny přední desky, je pružný, odolný proti opotřebení a vysoce pevný v tahu. Během nakládky a vykládky horní a boční vertikální lišty těsnicího límce obepínají karosérii a zajišťují tak nezbytnou těsnost. V případě nepřesného přistavení vozidla se čelní rám poskládá do jednotlivých zešikmených kusů a po dokončení práce se automaticky vrátí do původní polohy. Těsnící límec se montuje nasazením.

Těsnící límce se stlačitelným hlinikovým rámem série DSHRT
Montáž nakládacího můstku v Lázních Toušeň
Montáž nakládacího můstku v Lázních Toušeň
Montáž nakládacího můstku v Lázních Toušeň
Montáž nakládacího můstku v Lázních Toušeň

Poptat produkt

Povolené přípony souborů:
PDF,JPEG,BMP,PNG,JPG
PDF,JPEG,BMP,PNG,JPG

Kontaktujte nás

Povolené přípony souborů:
PDF,JPEG,BMP,PNG,JPG
PDF,JPEG,BMP,PNG,JPG

Přihlášení / registrace